KURUMSAL

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

» INC ve Renk Patent Elele

INC  ve Renk Patent Elele
INC Danışmanlık, Renk Patentle yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.

 

INC DANIŞMANLIK ve RENK PATENT partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Sektöründe lider firma olan DESTEK PATENT marka tescili ve her türlü patent hizmetlerinde INC KOBİ ASİSTANS üyelerine indirimli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Sizde INC KOBİ ASİSTANS ayrıcalıklarından faydalanmak için TIKLAYINIZ...

 

» INC ve Yapı Kredi Elele

INC ve Yapı Kredi Elele
INC Danışmanlık, Yapı Kredi ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine özel kredi paketleri hizmeti vermeye devam ediyor.
 
INC DANIŞMANLIK ve YAPI KREDİ partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS üyelerine özel kredi paketleri, düşük faiz oranları ve indirimli dosya masrafı ile YAPI KREDİ şubeleri hizmet vermeye başlamıştır.

» INC ve Anadolu Telekom Elele

INC ve Anadolu Telekom Elele
INC Danışmanlık, Anadolu Telekom ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı bilişim danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor.
 
 
INC DANIŞMANLIK ve ANADOLU TELEKOM partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Bilişim ve Teknoloji faaliyetlerinde  lider firmalardan olan ANADOLU TELEKOM bilişim ve teknoloji alanında INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS üyelerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

» INC ve Orti Medya Elele

INC ve Orti Medya Elele
INC Danışmanlık, Orti Medya ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.
INC DANIŞMANLIK ve ORTİ MEDYA partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Reklam, organizasyon, radyo ve televizyon tanıtımlarında sektöründe lider firmalardan olan ORTİ MEDYA tanıtım hizmetlerinde INC KOBİ ASİSTANS üyelerine % 40 a varan indirimli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

» INC ve One Way Reklam Elele

INC ve One Way Reklam Elele
INC Danışmanlık, One Way Reklam ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.
INC DANIŞMANLIK ve ONE WAY REKLAM partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Reklam ve tanıtım sektöründe lider firmalardan olan ONE WAY REKLAM tanıtım hizmetlerinde INC KOBİ ASİSTANS üyelerine % 40 a varan indirimli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

» INC ve Konya Teşvik Elele

INC ve Konya Teşvik Elele
INC Danışmanlık, Konya Teşvik Danışmanlık ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.

INC DANIŞMANLIK ve KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Sektöründe lider firma olan KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK yatırım teşvik ve turizm teşvik belgesi, kullanılmış komple tesis izinleri ve münferit makina izinleri, dahilde işleme ii belgelendirmeleri hizmetlerini INC KOBİ ASİSTANS üyelerine %30'a indirimli olarak sunmaktadır.
 

» INC ve Master Kariyer Elele

INC ve Master Kariyer Elele
INC Danışmanlık, Master Kariyer ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.

INC DANIŞMANLIK ve MASTER KARİYER MERKEZİ partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Eğitim sektöründe lider firmalardan olan MASTER KARİYER MERKEZİ eğitim hizmetlerinde INC KOBİ ASİSTANS üyelerine % 40 a varan indirimli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Sizde INC KOBİ ASİSTANS ayrıcalıklarından faydalanmak için TIKLAYINIZ...

» INC ve Global Group Elele

INC ve Global Group Elele
INC Danışmanlık, Global Group ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.

INC DANIŞMANLIK ve GLOBAL GROUP partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Sektöründe lider firma olan GLOBAL GROUP United Kingdom Accreditation Service (UKAS) tarafından akredite Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001), Çevre Yönetim Sistemi (ISO14001) ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO22000) standartları çerçevesinde belgelendirme hizmetlerini INC KOBİ ASİSTANS üyelerine %30 indirimli olarak sunmaktadır.

 

Sizde INC KOBİ ASİSTANS ayrıcalıklarından faydalanmak için TIKLAYINIZ...

» INC ve Teknogirişim Elele

INC ve Teknogirişim Elele
INC Danışmanlık, Teknogirişim A.Ş İle yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.
 
INC DANIŞMANLIK ve TEKNOGİRİŞİM A.Ş DANIŞMANLIK partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Sektöründe lider firma olan Teknogirişim hazırladığı projelerle başarısını kanıtlamıştır.INC KOBİ ASİSTANS üyelerine %40 indirimli olarak proje hizmetleri sunmaktadır.

» INC ve Europa Elele

INC ve Europa Elele
INC Danışmanlık, Europa Danışmanlık ile yapmış olduğu anlaşmayla INC KOBİ ASİSTANS üyesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.
 INC DANIŞMANLIK ve EUROPA DANIŞMANLIK partnerlik anlaşması konusunda mutabakata varmış ve INC KOBİ ASİSTANS üyeleri ayrıcalıklı hizmet almaya başlamıştır. Sektöründe lider firma olan Europa hazırladığı projelerle başarısını kanıtlamıştır.INC KOBİ ASİSTANS üyelerine %40 indirimli olarak proje hizmetleri sunmaktadır.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Her Hakkı Saklıdır. INC Girişim Danışmanlık Ltd Şti.